Loading...

Wizualizacje architektoniczne osiedla Zielone Wzgórze


Firma Inpak Investments Sp. z o.o. zleciła nam wykonanie wizualizacji architektonicznych osiedla "Zielone Wzgórze". Wizualizacje przedstawiają osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej Etapu II.
Zlecenie obejmowało wymodelowanie brył 3d wszystkich budynków wraz z całym otoczeniem takim jak m.in. drogi dojazdowe z miejscami parkingowymi, ogrody, roślinność, a w celu ożywienia grafik, umieściliśmy w nich także ludzi.
Na życzenie klienta, stworzyliśmy również jedno ujęcie z lotu ptaka ukazujące całą inwestycję podzieloną na 3 etapy budowy. II etap obecnie realizowany, I etap już wykonany oraz III tworzony w przyszłości.

Wizualizacja osiedla 8 budynkow z lotu ptakaUjęcie z lotu ptaka ukazujące 8 budynków etapu II oraz 4 budynki etapu I zaznaczone na szaro.

Wizualizacja osiedla 8 budynkow widok od ogrodu Widok na przykładowy ogród jednego z domów

Wizualizacja osiedla 8 budynkow widok od frontuWewnętrzna droga dojazdowa wraz z kilkoma miejscami parkingowymi przed każdym z budynków.

Wizualizacja osiedla 8 budynkow z lotu ptaka 2Ujęcie z lotu ptaka ukazujące 8 budynków etapu II oraz domy etapu I i III.Polub tę pracę oraz nasz profil na Facebooku! Daymon Studio FacebookKontakt
Telefon
Damian Pospuła
+48 728 242 422

Adres
ul. Galicyjska 3B
31-586 Kraków

Email
kontakt@daymonstudio.pl
Social media
Copyright

© Daymon Studio 2007 - 2024